Gün

Saat

Dakika

Saniye
DAVET MEKTUBU

Sayın Meslektaşlarımız, Dostlarımız, Arkadaşlar,

Yüz Plastik Cerrahi Derneği tarafından organize edilen Yüz Plastik Cerrahi Derneği 13. Ulusal Toplantısı, 5-7 Aralık 2019 tarihlerinde Hilton Bakırköy İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

2002 yılında, Ulusal KBB-BBC Kongresi sırasında, bir çalışma grubu olarak başlayan yolculuğumuz devam ediyor. 2005 yılından bu yana Dernek çatımız altında her yıl giderek genişleyen, gençleşen, dinamik bir aile olduk. Ailemizi bu yıl, yine zengin ve oldukça kapsamlı bir bilimsel program ile birlikte 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında İstanbul’da bir araya getiriyoruz.

KBB Hastalıkları Anabilim Dalımız içinde, Yüz Plastik Cerrahisinin ulaştığı yüksek ilginin ve çalışmaların sonucunda edindiğimiz bilgilerin, bilimsel bir platformda tartışılması yadsınamaz bir gerçektir. Bu ortamın sağlanmasında siz değerli meslektaşlarımızın katkısı son derece önemlidir. Birçok panel, konferanslar ve daha önemlisi video sunumları ile oldukça kapsamlı bir program hazırlanmaktadır. Bu toplantıda, deneyim ve sunum kalitesi gözetilerek, her katılımcının konuşmacı olarak yer alması planlandı. Yüz Plastik Cerrahisinin kapsamlı içeriğinden zengin, dinamik ve görsel bir program yaratılmaya çalışıldı. Sizleri bu toplantıya hem katılımcı hem de konuşmacı olarak davet ediyoruz.

Yüz Plastik Cerrahisine gönül veren Kulak Burun Boğaz Cerrahları olarak buluştuğumuz bu yegane toplantıyı sizlerle birlikte tekrarlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Selçuk İnanlı

YPCD 13. Ulusal Toplantısı Başkanı